Płytki ceramiczne DessiHome

Płytki ceramiczne DessiHome

Podłogi z płytek ceramicznych nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia. Są bowiem odpowiednie do miejsc przez nas mocno eksploatowanych, takich właśnie jak korytarz, kuchnia, łazienka, salon czy taras. Nie jest jednak obojętne, jakie płytki wybierzemy do poszczególnego pomieszczenia, ponieważ płytki ścienne i podłogowe powinny mieć całkowicie inne parametry. Oto kilka wskazówek, które pomogą nam wybrać najwłaściwszy rodzaj płytek ceramicznych.

Płytki ceramiczne na podłogę

Jak wiadomo odporna podłoga to podstawa aranżacji wnętrz, w których będziemy czuli się bardzo komfortowo. Co zatem jest najważniejsze przy wyborze płytek ceramicznych na podłogę, na co przede wszystkim zwrócić uwagę? Płytki ceramiczne podłogowe powinny cechować się wysoką odpornością na ścieranie, ponieważ codziennie będą narażone na dużą eksploatację oraz muszą być antypoślizgowe, aby zapewniały bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom.

Płytki ceramiczne ścienne

Wybór płytek na ściany to kwestia gustu, ponieważ w takim miejscu parametry techniczne nie są aż tak istotne, jak na podłogach. Natomiast ważniejsza jest kwestia wielkości płytek, ich kolorystyki oraz designu.
Salon DessiHome Oferuje bogaty wybór ceramicznych płytek ściennych oraz podłogowych najwyższej jakości.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z ofertą salonu na dessihome.pl.