Płytki na zewnątrz: jakie wybrać?

Płytki na zewnątrz: jakie wybrać?

Taras, balkon czy schody wejściowe są to miejsca, które warto wykończyć płytkami, bo zrobiona z nich nawierzchnia, o ile wybierzemy właściwe produkty to przetrwa wiele lat w doskonałym stanie. Płytki bardzo łatwo utrzymać w czystości, nie nagrzewają się one nadmiernie oraz niestraszne im są promienie słoneczne, grzyby, pleśnie ani owady. Trzeba jedynie zwracać uwagę, żeby nie skusić się na tańsze płytki, które przeznaczone są do wnętrz, ponieważ nie przetrwają zimy.

Na zewnątrz najlepiej nadadzą się płytki formatu 30 x 30 cm, 60 x 60 cm lub nawet trochę większe. Grubość takich płytek wynosi od 7 mm do 12 mm. Są także płytki tarasowe 2 cm. Bardzo duży jest wybór płytek na zewnątrz, które imitują kamień, beton lub drewno.

Oferta salonu DessiHome

DessiHome posiada w swojej szerokiej ofercie płytki tarasowe bardzo dobrej jakości, które idealnie sprawdzą się jako wykończenie nie tylko tarasów, ale także balkonów. Płytki proponowane przez salon DessiHome są mrozoodporne oraz trwałe. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę na dessihome.pl.