Płyty tarasowe dwu centymetrowe

Płyty tarasowe dwu centymetrowe

Płyty gresowe dwucentymetrowe stają się coraz bardziej popularne, a ich dostępność w hurtowniach i sklepach systematycznie się poprawia, a cena maleje. Są idealną alternatywą dla wyrobów ceramicznych o tradycyjnej grubości, ale także dla płyt chodnikowych betonowych.

Płytki tarasowe 2 cm to po prostu grubsza wersja doskonale nam znanych gresów szkliwionych. Są bardzo trwałe, mrozoodporne i posiadają dużą gęstość, dzięki czemu nie chłoną wody. Można je układać na wiele różnych sposobów. Płytki tarasowe 2 cm można układać na trawie, na podsypce z drobnego kruszywa czy tradycyjnie na kleju. Najbardziej innowacyjny i uniwersalny sposób układania takich płytek tarasowych to układanie na podstawkach. Łączy on ze sobą trwałość konstrukcji i łatwość montażu, przy czym spowoduję podniesienie poziomu naszego tarasu. Ten nowoczesny sposób jest coraz częściej wybierany przez architektów i inwestorów.

Salon DessiHome

Salon DessiHome oferuje nam szeroki wybór płytek tarasowych 2 cm, które będą spełniać każdy warunek bez względu na to, jaki sposób układania płytek na naszym tarasie wybierzemy.